مطالب سايت :

دفتر اول

از رودكي تا حافظ ( در آرشيو )

دفتر دوم

از حافظ تا بهار ( در آرشيو )

دفتر سوم

از بهار تا شهريار ( در آرشيو )

دفتر چهارم

شعر معاصر ايران ( در آرشيو )

دفتر پنجم

گزيده آثار جبران خليل جبران

دفتر ششم -

………………………………

صاحب اين كلبه شاعر نيست . مهندس ساختمان است و البته دوستدار شعر و ادبيات و تاريخ . سايت اصلي من مقالات صدري زاده است كه بيشتر جنبه ي علمي و اطلاع رساني دارد . هرگز تصور نمي كردم تعداد بازديد كنندگان سايت جوان از رودكي تا شهريار از سايت اصلي و قديمي من پيشي بگيرد . از شما خوبان مي خواهم اجازه فرماييد طبق برنامه ريزي قبلي پيش برويم .اميدوارم پس از اتمام دفتر پنجم ( گزيده آثار جبران خليل جبران ) بتوانم با كمك شما عزيزان بازديد كننده دفتر ديگري از شعر فارسي را بگشاييم . شعرهاي جبران خليل به شعرهاي مولوي نزديك است و شعرهاي مولوي به حافظ و شعرهاي حافظ برگرفته از كلام خداست ، زيرا كه او حافظ قرآن بود . شما هم مثل من اين رابطه را با تمام وجودتان احساس خواهيد كرد

….كلبه ي از رودكي تا شهريار همواره پذيراي پيام ها ، نوشته ها و شعرهاي ( مورد علاقه ) شما ست .

سيد فتح الله صدري زاده

مهندس صادق ( صنعت خودروسازی ) : جملات دلنشين و زيبايی از جبران خليل انتخاب کرديد و در عين لطافت آموزنده و پرمعنا است. پيشنهاد می کنم خلاصه ای از زندگی او را نيز بياوريد ..

/ 4 نظر / 4 بازدید
دل

سلام،از لينکتون ممنون.من هم لينک شما رو ميگذارم تو کلبم.ولی امشب نشد پرشين بلاگ سر ناسازگاری داشت.واقعا متنهای جبرانتون زيباست....(من اگه دير به دير ميام می بخشيد خيلی سرم شلوغه)

صادق

سلام. جملات دلنشين و زيبايی از جبران خليل انتخاب کرديد و در عين لطافت آموزنده و پرمعنا است. پیشنهاد می کنم خلاصه ای از زندگی او را نیز بیاورید.

محمد

سلام؛ جبران را دوست دارم ولی (امان از اين ولی) ۱- جبران مهجری بود؟ (يعنی دررفته از مملکتش؟) ۲- عرب زبان بوده اونوقت به انگلیسی مطلب مینوشته؟ اونوقت مطالبش از انگلیسی به فارس برگردونده شده؟ ۳- شاعری مشناسم به نام ایلیا ابو ماضی در اندیشه و ناب بودن تصاویر فکر لا اقل هزار بار و در نثر چندین برابر قوی تر جبرانه ولی بیچاره مظلوم مونده به نظر شما چرا؟ (اونهم محجريه ولی دوباره رجعت کرده به سرزمين مادريش) ۴- در ادبيات خودمون لااقل سهراب رو ميشناسم که بسيار ناب تر از جبرانه و اين متضاد اين مطلبيه که در پايين اين صفحه وبلاگ قرار داره با عنوان <<پیشگفتار اشو>> ۵- زحمت بسيار زيادی کشيده ايد در مورد شعر فارسی خدا قوت ... خلاصه حال کردم با بلاگت. بازهم ميام شما هم اگه تونستی جوابی برای من آماده کن تا صحبتی داشته باشيم و مستفیض بشم... بدرود

Majedeh

سلام .. وبلاگ خوب و زيبايی داريد .. به منم يه سری بزنيد .. ممنونم .. موفق باشيد